Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

Değişim & İade

İptal/ İade

Pirlantium’dan sipariş ettiğiniz ürünleri, size veya gösterdiğiniz adresteki kişiye/kuruluşa teslim tarihinden itibaren, kullanılmamış, etiketi sökülmemiş, ambalajı bozulmamış olması şartıyla 14 günlük süre  içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilirsiniz.

İade işlemi için; "Siparişlerim" sayfanızdan iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki "İade" kısmını seçerek size verilen iade kodu ile Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo yoluyla iadenizi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

İade edeceğiniz ürünü orijinal faturası ile birlikte, kullanılmamış, etiketi ve ambalajı hasar görmemiş şekilde Pirlantium’un size belirttiği iade koduyla gönderiniz. 
İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade işlemi tamamlanamamaktadır.
Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürününüz Pirlantium tarafından teslim alındıktan sonra yukarıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İade işleminin onaylanması durumunda, ürün bedeli ödeme şekliniz doğrultusunda, e-posta adresinize gönderilen onay bildiriminden itibaren 4 iş günü içerisinde tarafınıza geri ödenir. Bankanız tarafından yaşanabilecek gecikmelerden Pırlantium sorumlu değildir.

Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır. 

Değişim

Pırlantium'da değişim yapılmamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade edebilirsiniz. Ürünlerin ölçü ve uzunluk ayarlaması için; 0850 850 24 40 telefon numarasından veya info@pirlantium.com adresinden Pırlantium destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.