Ürün sepete eklendi
Aramıza Hoşgeldin!
Welcome Abroad!
Bültene başarıyla üye oldun.
Teşekkürler!
Thank you for subscribing to
our newsletter.

SSS

 

Pırlantium nedir?

Pırlantium en güvenilir ve seçkin kuyumcular ile tasarımcıları bir araya getiren Türkiye'nin ilk ve tek kuyumcular için pazaryeri platformudur. Pırlantium bünyesindeki kuyumcular açtıkları online mağazalara ürünlerini yükleyerek satış yaparlar. 

 

Pırlantium'da alışveriş güvenilir mi?

Pırlantium'a tam anlamıyla güvenebilirsiniz.Pırlantium'da 128 bit SSL Sertifkası kullanılmaktadır, kart bilgileriniz asla saklanmaz ve üçüncü kişiler tarafından görüntülenemez.

 

Pırlantium'da satılan ürünler orijinal mi?

Pırlantium'da satılan ürünler aldığınız mağazanın tam olarak belirttiği gibidir. Ürünlerin maden olarak altın,gümüş vs. olduğu ve taşların pırlanta olduğu gibi bilgiler alt mağazalar tarafından sağlanmaktadır ve tüm alt mağazalarımız seçkin ve güvenilir kuyumculardan oluşmaktadır. 

 

Mağazanız var mı?

Pırlantium yanlızca online olarak faliyet gösteren ve fiziki mağazaları ve atölyeleri bulunan kuyumcuları, tasarımcıları siz değerli müşterilerine sunan bir platformdur.

 

İade ve değişim nasıl yapabilirim?

Pırlantium'da satılan ürünlerde değişim yapılmamaktadır. Satın aldığınız ürünlerde yüzük ölçüsü,zincir uzunluğu vs. gibi konularda yardıma ihtiyacınız olduğunda 0850 850 24 40 numarasından veya info@pirlantium.com üzerinden Pırlantium destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Pırlantium'da satın almış olduğunuz ürünü, paketi,etiketi,ambalajı zarar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde kolay bir şekilde iade edebilirsiniz. İade prosedürümüz için Değişim&İade sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.